14.05.2015 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про встановлення плати за землю на території Старогутської сільської ради"

14.05.2015 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про встановлення ставок транспортного податку"

14.05.2015 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

25.05.2017 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку  на території Старогутської сільської ради

25.05.2017 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

25.05.2017 року Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Старогутської сільської ради "Про встановлення плати за землю на території Старогутської сільської ради"