Міністерство юстиції інформує

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ВЧИМО БАТЬКІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ      Юстиція СУМЩИНИ: ВЧИМО БАТЬКІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

Фахівці юстиції Сумщини активно працюють над забезпеченням інтересів найменших українців.

На Лебединщині чоловік регулярно сплачував аліменти, але значно менше встановленого судом розміру і сума заборгованості сягнула майже 18 тисяч гривень. Обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю, а також арешт рахунків та майна спонукали чоловіка сплатити аліментний борг у повному обсязі.

Всі вищевказані санкції від державних виконавців були застосовані і до батька-боржника з Великописарівського району. Результат – понад 23 тисячі гривень аліментів сплачено.

Сумчанин заборгував своїй дитині майже 32 тисячі гривень. Арешт рухомого й нерухомого майна змусив чоловіка сплатити заборговане.

Нагадаємо, в поточному році на користь дітей Сумщини вже стягнуто понад  61 мільйон гривень.

Ð®Ð¡Ð¢Ð˜Ð¦Ð†Ð¯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ              ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Черговий випуск інформаційного видання «Юстиція – відкрита для людей» надійшов у бібліотеки міста Суми. Також, його яскраві сторінки зацікавлювали сумчан на вулицях, тому бажаючим вручали екземпляри видання.

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОПОВНЮЄМО ДЖЕРЕЛА ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ð‘ЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИ                 БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИ

Набрана динаміка надання правової допомоги, інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»  мешканцям Сумщини не зменшується. Вагому частку цієї роботи здійснюють мобільні групи у складі фахівців обласної юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Сьогодні така група побувала на Глухівщині – в унікальних  селах, що мають древні історичні корені, Пустогород та Уланове, спеціалісти-правники консультували сільських жителів, відповідаючи на найбільш актуальні питання.

Мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги – реальна можливість отримати фахову відповідь на болюче питання. Громадян цікавили питання орендних відносин щодо паїв, спадкування, оформлення субсидій та новації по аліментах.

Юстиція – відкрита для людей!

БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИБЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИБЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИ