Міністерство юстиції інформує

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ

Відбулося засідання колегії обласного управління юстиції, на якому керівники структурних підрозділів звітували про роботу та окреслювали перспективи.

Юстиція Сумщини має вагомі значимі результати у підсумках роботи за  півріччя. Зокрема, і виконавча служба, і управління державної реєстрації працюють, упроваджуючи сучасні формати послуг і застосовуючи нові законодавчі інструменти.

«Загальний результат складається із результатів роботи кожного на своєму місці», – сказала очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун, акцентуючи на тому, що сьогодні  система юстиції займає провідне місце у інноваційних процесах, а, значить, кожен фахівець повинен відчувати динаміку змін і працювати по-сучасному.

Приємною частиною офіційно-ділового заходу стало вручення нагород кращим працівникам з нагоди 100-річчя української юстиції.

«Я МАЮ ПРАВО!» АКТИВНО ШИРИТЬСЯ СУМЩИНОЮ

До процесу реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Сумщині долучається все більше партнерів.

У сільських та селищних радах області діють правові куточки, де розміщені інформаційні матеріали від юстиції з покроковими інструкціями та актуальною інформацією для захисту громадянами своїх прав.

Наша спільна мета – підвищити правову грамотність та освіченість кожного громадянина і, як результат, сформувати нову правову культуру суспільства, в цілому.

ДОНЬКА ВЕРОНІКА ТА СИН СЕРГІЙ ДОЧЕКАЛИСЬ АЛІМЕНТІВ

Понад 43 тисячі гривень перед донькою Веронікою та майже 74 тисячі перед сином Сергієм заборгували два жителі Сум.

Обидва більше року не сплачували аліменти і всіляко уникали виконання своїх батьківських обов’язків, однак і для них знайшлись засоби впливу, передбачені дією закону #ЧужихДітейНеБуває.

Державними виконавцями боржників було обмежено у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю, а також арештовано кошти та майно. Результат не змусив себе довго чекати, і заходи примусу виявились дієвою спонукою для обох погасити борги у повному обсязі.

Нагадаємо, з початку року на користь дітей Сумщини вже стягнуто понад 56 мільйонів гривень.