Про затвердження генерального плану

Рішенням 24 сесії 7 скликання Старогутської сільської ради Середино-Будського району Сумської області  від 17.05.2018 року згідно до статей  26,59, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, статей 5,16,17,20,21,23,25 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", статті 12 Закону України "Про основи містобудування" затверджено містобудівну документацію "Про затвердження Генерального плану  села Стара Гута Середино-Будського району Сумської області".                                                                                                                                                                                               Це рішення набирає чинності з моменту його прийняття.                                                                                                                                                                                                                                                             Креслення генерального плану можна переглянути за посиланням на сторінці сільської ради (вкладка "Містобудівна документація" та у сільській раді.