04 листопада 2014 року в приміщенні Старогутського навчально-виховного комплексу відбулася зустріч голови С-Будської райдержадміністрації Ніколаєва Володимира Миколайовича та голови С-Будської районної ради Шинко Валерія Миколайовича  з населенням Старогутської сільської ради.

Під час зустрічі з населенням сільської ради  сільський голова Калашнікова Ніна   Василівна розповіла про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку Старогутської  сільської ради за 9 місяців 2014 року .

В своєму докладі сільський голова особливу увагу приділила питанню медичного обслуговування жителів с. Стара Гута.  Медична сестра Осадча С.В. не тільки порушує трудову дисципліну, але й свої професійні обов’язки. На роботі медсестри майже не буває, водій швидкої допомоги по 2 неділі у місяць пасе корів, а в машині швидкої допомоги возить собак. Так як у сім’ї Базан А.В. близько 11 собак, а вони живуть біля амбулаторії , жителі села бояться йти  на прийом у амбулаторію. Сама медична сестра живе у антисанітарних умовах, тому  старогутці  їй не довіряють.

Жителі  Старогутської сільської ради заслухали звіт дільничного інспектора міліції Лелякова Дмитра Петровича.  Мешканців села Стара Гута  хвилює питання утримання як собак так і іншої живності (корів, свиней) сім’єю Базан Андрія Васильовича. Вся живність ходе по селу без нагляду, чим завдає шкоду майну жителям.  Дійшло до того що крупна рогата худоба ночує на території школи та дитячого садка. І таке відношення до жителів села Базаном А.В. повторяється багато років.  Вирішити  дане питання голова райдержадміністрації пообіцяв у мінімальні строки .

Перед  сільськими жителями виступив керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Підвів підсумки зустрічі голова С-Будської районної ради Шинко В.М. який дав позитивну оцінку роботі сільського голови, відмітив її ініціативність та активність при вирішенні проблем громади.